XRP Teknik Deseni Doğrularsa Büyük Bir Hareket Başlıyor

Spread the love

XRP, son birkaç gündür 0.20 dolar civarında kurulan direnişin üstesinden gelmek için mücadele ediyor, kripto şu anda Bitcoin 7.000 $ ‘ın altındaki bölgede yan yana hareket ederken bir konsolidasyon maçına giriyor.

Bununla birlikte, bu cansız ticaretin çok uzun sürmesi olası değildir, çünkü analistler şimdi kripto para biriminin yakın vadede büyük bir hareket yapmasını beklediklerini yaygın olarak belirtmektedir.

Bir analist, XRP’nin günlük grafiğinde bazı zayıflık belirtileri yanıp sönmesine rağmen, orta vadeli görünümünün şu anda yakalandığı birkaç yükseliş teknik oluşumu ile desteklenebileceğini belirtiyor.

XRP Teknik Görünüm Sisli Olunca XRP 0,20 Doların Altında Birleşiyor 

Biz bu yazıyı hazırlarken, XRP piyasa değeri 0.190 $ ‘dan işlem görmeye devam etmektedir.

Geçtiğimiz hafta boyunca bu seviyede birden fazla reddetme yaşadığı için 0,20 dolarlık kripto para için güçlü bir direnç bölgesi gibi görünüyor.

Tokenin 140 $ ‘dan 175 $’ a ralli öncesinde Ethereum tarafından oluşturulana benzer bir yükselen üçgen desen oluşturduğunu ve bu desenin kriptoyu yakın vadede potansiyel olarak desteklediğini belirtmek önemlidir.

Popüler bir kripto analisti, son zamanlarda yazdığı bir tweet’te bu teknik oluşum hakkında konuştu ve bu modelin yükseliş doğrulamasını yakından izlediğini ve bu da kriptonun günlük tablosunda ifade ettiği zayıflığı geçersiz kılacağını belirtti.

XRP teknik olarak Günlük bazı zayıflıklar yaşıyor, ancak şu ana kadar yükselen üçgen kırılma direnci altında konsolidasyon. Kutunun kırılmasıyla ilgili gözler, ”dedi aşağıdaki tablodaki desenden bahsederken.

 

Bu ve bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için Teknoloji sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

UYARI: Yazılan hiçbir yazımız yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır tamamen bilgilendirme ve tanıtım amaçlıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir