ETH (Ethereum ) Teknik Analiz

Spread the love

Ethereum’u dün 175 doların üzerine çıkaran inanılmaz derecede yoğun bir yükseliş trendi yaşadıktan sonra ETH, momentumunun bir kısmını kaybetti ve bu düşüş, Bitcoin tarafından bir gecede görülenle aynı anda gerçekleşti.

Kısa vadede, kripto şu anda bazı teknik zayıflık belirtileri gösterdiğinden ETH ‘nin boğalarının kendilerini biraz fazla genişletmiş olabileceği görülüyor.

Buna rağmen, önümüzdeki gün ve haftalarda Ethereum’u destekleyebilecek temel bir faktör olduğunu ve sürekli artan vadeli işlem hacminin yatırımcılar arasında bir canlılık işareti olduğunu belirtmek önemlidir.

Teknik Gücün Bazı Ayı İşaretlerinin Yanmasıyla ETH Aşağı Yönlü Bir İniş Yaşayabilir

Bu yazıyı yazarken, Ethereum , 170$ ‘ seviyelerinde % 1’in biraz üzerinde işlem görüyor ve bu da son rallinin zirvesinde belirlenen 175 doların üzerindeki günlük yüksek seviyelerden bir düşüş yayna bileceğini işaret ediyor.

ETH’nin bu zirvelerden düşmesi, 7.500 $ ‘lık en yüksek seviyelerden 7.000 $’ ın altındaki bölgedeki konumuna düşmüş olan Bitcoin’in gördüğü ile bağlantılı hale geldi.

Yakın vadede, Ethereum’un bu yükseklerden düşmesi, boğaların momentumunu kaybettiğini ve kriptonun yükseliş trendini genişletmek için yeterli destek bulmadan önce 100 doların altına doğru hareket etmesi gerekebileceğini gösteriyor.

Bağzı analistler, bu olasılığı ve kripto para yükselmeye devam etmeden önce 125 dolar veya hatta 110 dolar test edebileceğini açıkladı.

 

Bu ve bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için Teknoloji sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

UYARI: Yazılan hiçbir yazımız yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır tamamen bilgilendirme ve tanıtım amaçlıdır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir