Eba Tv ders programı belli oldu!

Spread the love

eba

Eba Tv ders programı belli oldu! 24 Mart Ebatv ilkokul, ortaokul ve lise ders programı açıklandı

Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim süreci dün sabah saatlerinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ilk dersi açmasıyla başladı. Aileler ve öğrenciler bugün de saat 9.00 itibariyle yine ekranların karşısına geçecek. Dersleri yakından takip eden aileler merakla 24 Mart Eba tv ilkokul, ortaokul ve lise ders programı ayrıntılarını araştırmaya başladı. 24 Mart Ebatv ilkokul, ortaokul ve lise ders programı haberimizin detayında…

 

Uzaktan eğitimin ikinci gününde en fazla merak edilen konular arasında 24 Mart Ebatv aracılığıyla yayınlanacak ilkokul, ortaokul ve lise ders programı oldu.

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için dersler her sabah saat 9.00’da başlıyor ve öğlen saatlerine kadar devam ediyor.

EBA TV DERS PROGRAMI BELLİ OLDU

Bugün de aileler tarafından en fazla merak edilen konular arasında yer alan 24 Mart Ebatv ilkokul, ortaokul ve lise ders programı belli oldu.

TRT tarafından EBATV aracılığıyla yayınlanacak  24 Mart Ebatv ilkokul, ortaokul ve lise ders programında hangi derslerin saat kaçta olacağı da aktarıldı.

TRT EBATV 24 MART DERS PROGRAMI

Aileler ve öğrenciler için 24 Mart Eba v ilkokul, ortaokul ve lise ders programı şöyle:

eba ders

eba tv ders

eba tv

 

Buna benzer içeriklere ulaşmak için Eğitim sayfamızı inceleyebilir, fikir ve önerilerinizi bize yorumlarınızla iletebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir